Wiedza, która zmieni Twój biznes i życie!

Sekret Jak Stworzyć Biznes Plan Na Cały Rok Dominując Konkurencję oraz Życie o Jakim Marzysz!
Nowa Technologia!

2022 rok będzie moim najlepszym!

Wiedza, która zmieni Twój biznes i życie!

Sekret Jak Stworzyć Biznes Plan Na Cały Rok Dominując Konkurencję oraz Życie o Jakim Marzysz!
Nowa Technologia!

2022 rok będzie moim najlepszym!

1 stycznia każdego roku miliardy ludzi na całym świecie celebrują nowy rok, ustalają cele i obiecują sobie oraz swoim najbliższym, że będą się ich trzymać.

Niestety, tylko 8% z nich osiągnie swoje postanowienia – informuje Forbes, i nic w tym dziwnego bo 80% celów noworocznych upada już w drugim tygodniu lutego – podaje Business Insider!

Dane są przeciwko Tobie!! Ty sam jesteś przeciwko sobie! Bawisz się ze sobą w ciuciu-babkę, a lata lecą.
 
Pewnie dość masz już tego uczucia, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału. Wiesz, że możesz więcej osiągnąć
w swoim biznesie, być lepszym partnerem, rodzicem, mieć lepszą sylwetkę, a nie jesteś. 
 
Nic tak nie denerwuje, jak niewykorzystany potencjał.

Jak Działa Realizacja Celów Ubranych W Strategię?

Gdy podpisałam umowę z wydawnictwem na publikację mojej książki, myślałam, że wyskoczę w kosmos z radości – spełniło się moje marzenie. I wiesz co? Było to dokładnie to wydawnictwo, o którym myślałam dwa lata wcześniej, że będzie idealne dla mnie! Nikogo tam nie znałam, a jednak doprowadziłam do realizacji!

Moja książka „Jedna kampania do wolności – jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach” po 5 dniach od premiery została bestsellerem i weszła na #1 miejsce. Przecież ja jestem zwykłą dziewczyną z tysiącem fanów na FB na tamten moment. Ten sukces to nie był przypadek, jakieś “czary- mary”, to była bardzo precyzyjna strategia, którą zrealizowałam krok po kroku.

15 najlepszych ekspertów z branży marketingu m.in.: Paweł Tkaczyk, Ola Gościniak, Dawid Bagiński, Joanna Ceplin, Daniel Bossy, napisało megapozytywne recenzje książki – stało się to samo?, czy może ktoś (ja) to zaplanował? Zacznij PLANOWAĆ skutecznie!

Gdy poznałam miłość mojego życia i zamieniliśmy kilka zdań wiedziałam, że to jest on – rozpoznałam go, bo wcześniej opisałam, jakiego mężczyznę chcę spotkać. Od pierwszego dnia do dziś, bez względu w jakim zakątku świata któreś z nas przebywa, rozmawiamy ze sobą codziennie. Masz swoją ukochaną/ ukochanego? Jeśli chcesz, a nie masz, to czytaj dalej.. mam dla Ciebie rozwiązanie!

Jestem dowodem na to, że mając Wizję, właściwą Strategię oraz trochę odwagi możesz dotrzeć do każdej osoby. Przeprowadziłam wywiady z osobami o łącznym majątku ponad miliard dolarów.

Grant Cardone, mój mentor i autorytet udzielił mi wywiadu w jego studio w Miami na Florydzie. Gdybym chciała wykupić te 30 min, musiałabym zapłacić $20,000 USD! Michał Wawrzyniak, nie udziela wywiadów (ja nie jestem tvn), a jednak mi “udało się” go przekonać. Planuj! Osiągaj to, o czym marzysz!

Nawiązałam współpracę z Mateuszem Grzesiakiem, jako ekspert online marketingu dla jego firmy. Wydarzyło się to, choć nigdy nie wysłałam żadnego maila ofertowego do firmy Mateusza. Wiedziałam, że będziemy współpracować bo było to wynikową mojego rozpisanego kilka lat wcześniej planu. Cel został osiągnięty.

Gdy zaczęłam współpracować z „normalnymi” ludźmi tj. nie gwiazdami scen, a takimi którzy mają po 1000 fanów, to było moim marzeniem, aby generować dla nich przychody 20-100 tys. zł ze sprzedaży ich produktów online. Zrobione.

Jedne z moich klientek w 2 miesiące zarobiły 120 tys. zł od zera w tym biznesie. Dziś współpracuję z wieloma takimi ekspertami pomagając im zarabiać w Internecie. Wielu z nich już odebrało swoje nagrody za przekroczenie 100 tys. zł na pojedynczym kursie online!

Wystąpiłam na jednej z najlepszych konferencji marketingowej w USA, Marketing Funnel Automation, w Orlando na Florydzie. Na scenie ze mną są biznesmeni, których majątek to setki milionów dolarów, każdy z nich jest fenomenalnym człowiekiem.

Było to dla mnie sentymentalne przeżycie bo jeszcze żaden Polak przede mną tego nie dokonał. Po wystąpieniu podeszło do mnie wiele osób z podziękowaniami za przekazaną wartość. Spełniłam swoje marzenie.

W 2019 zorganizowałam drugą edycję największego w Polsce szkolenie w tematyce Kursów Online i Lejków Marketingowych, w którym wzięło udział 200 uczestników i świetni goście. Kampania WOW 2!

Przychód w mojej firmie ze sprzedaży kursów online i szkoleń – tego uczę – w minionym roku to ponad 1.700.000 zł! Zaplanuj to!

Czy jesteś w stanie zamknąć pomyślnie negocjacje, gdy czujesz się wypompowany jak stary balon? Nie. Musisz zaplanować czas dla siebie, aby zawojować 2022!!
Do dzieła!

Jak ja to robię? Przecież nie mam nieograniczonych środków finansowych na promocję!? Nigdy nie wzięłam pieniędzy z „Unii”, czy jakiegoś funduszu inwestycyjnego. Wszystko co wyprodukowałam, opłaciłam z własnych pieniędzy.

Jakie masz marzenia, cele plany, które chcesz spełnić? Chcesz być skuteczny? Chcesz wiedzieć, jak to zrobić tak naprawdę?

Potrzebujesz STRATEGII oraz odpowiednich taktyk.
Potrzebujesz sprawdzonego SYSTEMU.

Czytaj dalej bo to co dla Ciebie przygotowałam, da Ci odpowiedzi i sytem, którego potrzebujesz do stworzenia mocnego Biznes Planu na cały rok, dzięki któremu zdominujesz konkurencję oraz zaczniesz żyć, tak jak pragniesz!

Twoje Korzyści Ze Szkolenia Online:

Zapisuję się! 2022 będzie moim rokiem!

Wiedza Ta Pozwoli Ci Stworzyć Szczegółowy Plan Na 2022 i Wiele Kolejnych Lat! Egzekwując Go Zdominujesz Swoją Konkurencję, Zdobędziesz Klientów, Będziesz Żył Tak, Jak Sobie Wymarzysz! Dość Już życia “a co gdybym..”!

Oferta Specjalna! Wiedza, jak na 2h konsultacji ze mną za 2,000 zł!
Zapisz się DZIŚ na Szkolenie, A Ja Obniżę Ci Cenę. Otrzymaj Dostęp Za Jedyne 67 zł!
Dni
godz
min
sek

 Jeśli teraz wahasz się nad zainwestowaniem 67 zł / £13, to jak chcesz podbić 2022 i rzucić go sobie do stóp?
Aby wygrać w biznesie i w życiu, musisz inwestować w swój rozwój oraz sprawdzone strategie! Zapisz się!

Szkolenie poprowadzi: Magdalena Pawłowska

Autorka #1 best selling książki „Jedna kampania do wolności” nominowanej TOP10 biznesowych książek 2018 ECONOMICUS, twórca licznych kursów online i szkolenia KAMPANIA WOW, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 200.000 pobrań).

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Przychód w biznesie Magdaleny za rok 2019 wyniósł 1.700.000 zł na sprzedaży kursów online i szkolenia.

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii dla klientów zewnętrznych, m.in. dla jednego, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni.

Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon.

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Magdalena Pawłowska kursy online

Zarezerwuj swoje miejsce na szkolenie i odkryj, jak zaplanować swój kurs oraz kampanię sprzedażową!

Shopping Cart
Książka Ewa Chodakowska

NOWA KSIĄŻKA
z Ewą Chodakowską

Zgarnij premierowy egzemplarz i dowiedz się, jak zamienić PASJĘ W BIZNES!