Zarezerwuj bilet! Zaczynamy już za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Opracuj skuteczną strategię marketingową eksperta w 5 dni, aby krok po kroku rozwinąć swój dochodowy biznes online w 2023

Dołącz do wyzwania i poznaj 5 filarów strategii marketingowej, aby poukładać swoje działania w skuteczny, wykonalny plan i zbudować Imperium Online.

NA ŻYWO: 11-15 września 2023

Przypadkowe działania to przypadkowe rezultaty.
Czas na profesjonalne podejście!

Kiedy Twoje codzienne działania w biznesie nie są ukierunkowane i nie współgrają ze sobą, masz przeciętne wyniki lub nie masz ich wcale. Dlatego podejdź do marketingu profesjonalnie i stwórz strategię! To pozwoli Ci utrzymać zaangażowanie i kierunek, kiedy pojawią się rozpraszacze czy chwilowe zwątpienie.

Dołącz do szkoleniowego sprintu i opracuj swoją strategię na 2023 w 5 dni, aby:

Zaplanuj kluczowe aspekty strategii PROMOCJI BIZNESU EKSPERTA

O realizację biznesowych celów trzeba dbać przez cał rok. Zawsze jest dobry czas na generowanie pomysłów i strategiczne planowanie działań, dzięki którym osiągniesz to, co zamierzasz.

Jeżeli nie opracujesz odpowiednich strategicznych aspektów marketingu teraz, zaskoczy Cię szybkie nadejście końca roku i czas podsumowania rezultatów.

Dołącz do Wyzwania Eksperta, aby nie zastanawiać się, jakie kroki postawić w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Zaplanuj to wszystko ze mną podczas wyzwania, a potem całą energię i czas skieruj na wdrażanie swojego planu!

HARMONOGRAM WYZWANIA:

Strategia marketingowa eksperta

Wybierz idealny produkt online dla siebie

genialne treści na social media

Twórz genialne treści na social media

Stwórz lead magnet i buduj bazę email

oferta programów online

Opracuj ofertę programu online

sprzedaż produktów online

Prowadź sprzedaż produktów online

Nagrania ze szkoleń dostępne są przez 23h, aby działać podczas wyzwania!

Dołącz do 5-dniowego WYZWANIA i opracuj swoją strategię budowania dochodowego biznesu online!

Zobacz wrażenia uczestników wcześniejszego wyzwania prowadzonego przez Magdalenę Pawłowską!

Dołącz do szkoleniowego sprintu i:

Na żywo

5 treściwych szkoleń

Sprawdzony proces

Sprawdź, co czeka na Ciebie podczas 5-dniowego WYZWANIA, na którym opracujesz strategię marketingową!

1. 5x szkolenie online na żywo z Magdaleną Pawłowską

Codziennie podczas sprintu spotkasz się na 1h z Magdą, żeby dowiedzieć się, jakie działania podejmować w 5 aspektach marketingu. Dowiesz się o sprawdzonych metodach, otrzymasz praktyczne rady i opracujesz swoją strategię.

Wartość 5000 zł

2. 5x grupowa sesja coachingowa (każda 1h) - otrzymaj bezpośrednią odpowiedź

Przed szkoleniami w ramach wyzwania, grupa VIP spotka się z Magdaleną, aby zadać swoje pytania, podzielić się wnioskami i otrzymać odpowiedzi. Dzięki bezpośredniemu wsparciu Twoje wnioski będą celniejsze, a strategia skuteczniejsza!

Wartość 5000 zł

3. Workbook na każdy dzień wyzwania

Aby ułatwić Ci wdrażanie wiedzy w praktyce i opanowanie nowej wiedzy, otrzymasz zeszyty ćwiczeń. Wypełniając je poukładasz swoje wnioski, pomysły i wybierzesz najlepsze działania do promowania Twojej marki.

Wartość 500 zł

4. Dedykowana grupa dla uczestników

W specjalnej grupie dla uczestników będziesz mieć okazję pochwalić się swoimi sukcesami, pomysłami, zadać pytania i otrzymać feedback do swoich materiałów!

Wartość 500 zł

Grupowe konsultacje w grupie VIP - poznaj odpowiedzi na swoje pytania i wyzwania

Jeżeli cenisz swój czas i chcesz wycisnać z tego wyzwania maksa, wybierz pakiet VIP, aby skonsultować pytania, pomysły, materiały czy oferty bezpośrednio z Magdaleną Pawłowską.

Masz unikalną szansę na personalne porady, dzięki którym precyzyjnie wyznaczysz swoje kolejne kroki i będziesz mieć pewność, że to dobra decyzja.

Dodatkowo skorzystasz z odpowiedzi na pytania innych przedsiębiorców, którzy zwrócą uwagę na zupełnie inne aspekty strategii marketingowej niż Ty.

Zastanów się, ile jest warta odpowiedź na kluczowe pytanie albo rozwiązanie istotnego wyzwania w biznesie? Na pewno więcej niż 150 zł, którymi różnią się ceny obu pakietów!

Martwisz się, że zabraknie dla Ciebie czasu?!
Sesje VIP łącznie potrwają 5h, a grupa VIP ma limitowaną ilość miejsc. Dbamy o to, aby każdy miał przestrzeń dla siebie!

Jak to działa?
Podczas sesji zadajesz swoje pytania na czacie, a gdy przyjdzie Twoja kolej na odpowiedź możesz dodatkowo włączyć mikrofon i kamerę na czas rozmowy z Magdaleną.

Wybierz bilet i dołącz do 5-dniowego WYZWANIA EKSPERTA, aby opracować swoją strategię budowania biznesu online!

PAKIET GENERAL

Wartość 6000 zł

Cena zakupu 197 zł

PAKIET VIP

Wartość 11000 zł

Cena zakupu 297 zł

Wyzwanie Eksperta startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Ceny biletów na wyzwanie wzrosną 18 maja 2022.

Zapisz się, aby otrzymać dostęp do biletów w promocyjnej cenie EARLY BIRDS!

Kiedy tylko bilety będą dostępne, otrzymasz email i sms, aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca!

Szkolenie poprowadzi: Magdalena Pawłowska

Prekursorka kursów online w Polsce, przedsiębiorczyni, autorka bestsellerowej książki Jedna kampania do wolności (nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 roku w konkursie Economicus) oraz współautorka wraz z Ewą Chodakowską książki Moja Pasja Mój Biznes, prowadząca podcast Marketing MasterClass®, twórczyni Kampanii WOW – największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online.

Na swoim koncie ma wielomilionowe kampanie sprzedażowe. Pomogła setkom osób wydać kursy i zbudować dochodowe biznesy online. Jej podopieczni regularnie osiągają wyniki 100 000 zł w sprzedaży kursów, a wielu przebiło już pierwszy MILION!

Współpracuje z ekspertami, pomagając im w budowaniu biznesów opierających się na sprzedaży e-produktów. Znani autorzy, trenerzy i osobistości ze świata show-businessu korzystają z jej rad, aby zmonetyzować swoją obecność w internecie. 

Jej motto: Dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Zrealizuj skuteczną strategię budowania dochodowego biznesu online w 2023!

Copyright © 2022 Magdalena Pawłowska. All Rights Reserved.
Regulamin | Polityka Prywatności