OSTRZEŻENIE: WOW COURSES FORMULA jest limitowany. Zajmij swoje miejsce!
DRZWI OTWARTE! DOŁĄCZ DO WOW COURSES FORMULA! 

WOW COURSES FORMULA

APLIKACJA

WYDAJ swój kurs online, zacznij zarabiać i odbierz Złotą Płytę za przekroczenie 100.000 zł przychodu


Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Odtwórz wideo
Jeśli Twoim celem jest zarabiać w Internecie w oparciu o wiedzę i doświadczenie, które już masz, to przeczytanie informacji z tej strony i aplikacja będzie bardzo dobrą inwestycją dla Twojego biznesu.
“Współpracowałem z Magdaleną Pawłowską przy kilku projektach kursów online na polskim rynku. Ma innowacyjne podejście do marketingu cyfrowego.”

dr Mateusz Grzesiak
best selling autor, psycholog, CEO Starway Institude

Kursy online jak w zegarku


System, który udostępniam, pomoże Ci służyć Twojej społeczności w sposób przewidywalny i bez zbędnego stresu. Zrobisz to, opakowując swoją wiedzę w kurs online, webinar czy mastermind. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych certyfikatów ani świadectw. 
 
Jestem marketerem i project managerem wielu kampanii z 6- i 7-cyfrowymi wynikami. I właśnie dzięki mojemu doświadczeniu dokonałam największego odkrycia, którym się z Tobą podzielę.

Transformuj swoją wiedzę i doświadczenie W DOCHODOWY BIZNES ONLINE

SYSTEM KROK PO KROKU

Z właściwym systemem tak samo łatwo jest sprzedać setkom osób, jak jednej. Naucz się metodologii tworzenia (PODSTAWA & PRODUKT), promocji (POŁOŻENIE & POŻĄDANIE) i sprzedaży (PROFIT) kursów online.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Twój biznes i grupa docelowa jest wyjątkowa, i to normalne, że w trakcie wdrażań będziesz miał pytania. Program WOW Courses Formula daje możliwość bezpośredniego kontaktu z Magdaleną Pawłowską, otrzymania indywidualnego feedbacku oraz wskazówek.

BEZPŁATNE AKTUALIZACJE

Marketing zmienia się dynamicznie i trudno jest laikowi ocenić, która zmiana jest ważna, a tym bardziej inwestować w testy. Robimy to za Ciebie! Program aktualizowany jest na bieżąco w aspekcie technologii i metod sprzedaży online.

Jeśli jesteś jedną z tych osób,
metodologia #wow będzie dla Ciebie
bardzo efektywna!


Jesteś przedsiębiorcą i znasz się na swoim temacie! Może jesteś autorem, trenerem, mówcą, podcasterem, coachem ..ważne jest to: chcesz dzielić się swoją wiedzą na dużą skalę oraz zarabiać na tym pieniądze.

Masz swoją społeczność ale na niej nie zarabiasz! Masz swoich odbiorców w mediach społecznościowych lub na liście kontaktów e-mail i chcesz dostarczać więcej wartościowych treści, ale tym razem za pieniądze.

Masz swój biznes online i chcesz podwoić obecny poziom zarabiania. Wiesz, że masz pasję do tego, co robisz, i chcesz wejść na wyższy poziom. ..lub jesteś marketerem i chcesz posiąść moją tajemną wiedzę. Zapraszam!

czy wiesz jakie strategie i taktyki Użyć, aby podwoić i potroić sprzedaż Twoich produktów digital: Kursy Online, Webianry?

SPRAWDŹ NIEKTÓRE CZEKAJĄCE NA CIEBIE KORZYŚCI...

1: PODSTAWA

Schemat Mocnych Fundamentów

Na początku zdefiniujesz, kim chcesz być i jak wyróżnisz się w branży. Pomoże Ci w tym metodyczne badanie oraz przygotowanie magnetycznej idei, która utkwi w głowie przyszłym klientom.

2: PRODUKT

Akcelerator Tworzenia Kursu

Kolejny etap to przygotowanie produktów, aby powstająca wokół Ciebie społeczność mogła zaspokoić swój głód wiedzy. Poznasz sposoby na wydajne tworzenie produktów, które będą atrakcyjne dla klientów.

3: POŁOŻENIE

Formuła Pozycjonowania Eksperckiego

W trzecim kroku skupisz się na zaistnieniu w sieci i zbudowaniu autorytetu. Zastosujesz w tym celu skuteczne taktyki budowania społeczności w mediach społecznościowych.

4: POŻĄDANIE

System Magnetycznego Marketingu

Na tym etapie zastosujesz całą gamę strategii marketingowych, aby z powodzeniem budować bazę email, budować pożądanie na Twoje produkty i przygotowywać społeczność do kampanii sprzedażowej.

5: PROFIT

Mapa Powtarzalnej Sprzedaży

Piąty krok to przeprowadzenie kampanii sprzedażowej dla Twojego produktu. Zastosujesz tutaj powtarzalne schematy sprzedaży pasujące do każdej branży i wykorzystasz gotowce skracające Twoją pracę do niezbędnego minimum!

Wygodny dostęp do kursu i przystępne materiały

Wszystkie materiały wideo, audio, zeszyty ćwiczeń i schematy dostępne są na stronie tylko dla członków kursu przez 24h / 365 dni w roku.

Każdy moduł składa się z filmów wideo o długości od 5 do 15 minut oraz wersji audio. Dostępny jest zeszyt ćwiczeń z zadaniami do wykonania w ramach modułu. 
 
Będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy, zaznaczając obejrzane lekcje!
 
Ważne!! Musisz wiedzieć, że nie rzucam Ci zbioru przypadkowych taktyk. Daję Ci SYSTEM.

coaching NA ŻYWO

Ile warte jest posiadanie najlepszego eksperta w Polsce w obszarze kursów online przy swoim boku?

Tylko pomyśl, co jest możliwe dla Twojego biznesu ze wsparciem Magdaleny Pawłowskiej i jej zespołu? Podwojenie, potrojenie biznesu..?

Weźmiesz udział w sesjach Q&A na żywo, które odbywają się co tydzień przez 8 tygodni, czyli 8 spotkań!

W grupie Wewnętrznego Kręgu czeka na Ciebie Magdalena i 4 ekspertów

Dołączając do WOW Courses Formula, otrzymasz bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów.

Zawsze, kiedy poprosisz, otrzymasz tam wsparcie i odpowiedzi. Więc w każdej chwili możesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź lub zamieścić materiały, aby otrzymać feedback od specjalisty w tym zakresie.

Poza Magdaleną na grupie wesprą Cię osoby, które codziennie zajmują się kampaniami online w zakresie copywritingu, mediów społecznościowych, lejków sprzedażowych, grafik, email marketingu i reklam.

PS. Absolwenci programu również dają mnóstwo wsparcia i dzielą się swoimi wnioskami!

Gotowe szablony i skrypty

Aby Twoje rezultaty pojawiły się szybciej udostępnię dla Ciebie gotowe szablony i skrypty. Dzięki temu skupisz się na wdrażaniu strategii i tworzeniu kursu, oszczędzając mnóstwo czasu wypełniając przetestowane szablony!

Social Media REVIEW

Etap budowania społeczności i wizerunku eksperta, to jeden z kluczy do Twojego sukcesu, dlaczego podczas konsultacji osoby, które zajmują się moimi mediami społecznościowymi doradzą Ci odpowiednią strategię!

TO NIE TYLKO NASZA OPINIA! SPRAWDŹ REZULTATY I OPINIE ABSOLWENTÓW:

JACEK ODEBRAŁ
POTRÓJNĄ
ZŁOTĄ PŁYTĘ!​

Przeniosła doświadczenie szkoły stacjonarnej do internetu

Emilia zbudowała stabilny biznes

Sprawdź, jak Rafał zdobył złotą płytę w wieku 23 lat!

Lidia już była ekspertem, ale nie miała dochodowego kursu

3x wzrost sprzedaży kursu

Poznaj historię OLI

Odtwórz wideo

poznaj historię Nadii

Odtwórz wideo

Paulina dzieki kursom odzyskała czas dla siebie i rodziny!

Od konsultacji do skalowania biznesu i kursu online

Moi kursanci, którzy odebrali nagrodę za przekroczenie 100.000 zł w kampanii kursu online:

Biorąc udział w programie WOW Courses Formula:

CO OTRZYMASZ DOŁĄCZAJĄC DO WOW COURSES FORMULA:

niektóre branże naszych klientów

Biznes coaching

Beauty

Nieruchomości

Fitness

Strategia

Joga

Kobiece tematy

Inne

UWAGA!

Jeżeli po zapoznaniu się z informacjami z tej strony czujesz, że współpraca z Magdaleną Pawłowską i korzystanie z Metodologii #WOW jest dla Ciebie >> Kliknij w guzik poniżej i aplikuj!

Program dostępny jest po złożeniu aplikacji i przejściu procesu weryfikacyjnego.

Aplikuj teraz i porozmawiajmy!

Fakt jest taki: główni gracze na polskim rynku, tacy jak Mateusz Grzesiak, Kamila Rowińska, Michał Wawrzyniak, Michał Szafrański, Aleksandra Budzyńska, Jason Hunt, zrobili świadomy zwrot w kierunku produktów online i sprzedają do nich dostęp poprzez kampanie marketingowe.

Teraz czas na Ciebie!

Ucisz wewnętrznego krytyka
i odpal swój biznes online!

Perfekcjonizm i wewnętrzny krytyk, któremu zawsze coś nie odpowiada to plaga wśród początkujących twórców kursów online. Nawet jeżeli jesteś ekspertem i masz swój biznes, ten cichy głosik, może obudzić w Tobie falę wątpliwości.

Dlatego, aby postawić pierwsze, najtrudniejsze kroki i pokazać Twoje infoprodukty światu, w WOW Courses Formula mamy na to sposób!

Bezpośrednie wsparcie i feedback do materiałów od Magdaleny Pawłowskiej dadzą Ci pewność, że jakość Twoich materiałów jest wystarczająca, aby pokazać je ludziom i otwarcie się promować.

Dodatkowo wsparcie zespołu i absolwentów kursu na grupie doda Ci skrzydeł, kiedy będziesz mieć dylemat lub chwilę zawahania się.

KIM JEST MAGDALENA
I DLACZEGO CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO JEJ PROGRAMU

Odtwórz wideo

KRÓTKA BIOGRAFIA MAGDALENY PAWŁOWSKIEJ

WOW COURSES FORMULA

APLIKACJA

Shopping Cart

APLIKACJA

KROK 1 Z 3...

Przejdź do krótkiej aplikacji. Zrób to teraz!
Książka Ewa Chodakowska

NOWA KSIĄŻKA
z Ewą Chodakowską

Zgarnij premierowy egzemplarz i dowiedz się, jak zamienić PASJĘ W BIZNES!