OSTRZEŻENIE: WOW COURSES FORMULA jest limitowany. Zajmij swoje miejsce!
DRZWI OTWARTE! DOŁĄCZ DO WOW COURSES FORMULA! 

WOW COURSES FORMULA

APLIKACJA

WYDAJ swój kurs online, zacznij zarabiać i odbierz Złotą Płytę za przekroczenie 100.000 zł przychodu


Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Jeśli Twoim celem jest zarabiać w Internecie w oparciu o wiedzę i doświadczenie, które już masz, to przeczytanie informacji z tej strony i aplikacja będzie bardzo dobrą inwestycją dla Twojego biznesu.
“Współpracowałem z Magdaleną Pawłowską przy kilku projektach kursów online na polskim rynku. Ma innowacyjne podejście do marketingu cyfrowego.”

dr Mateusz Grzesiak
best selling autor, psycholog, CEO Starway Institude

Aplikuj do programu dzisiaj i po dołączeniu odbierz BONUS o wartości 1000 zł

SZKOLENIE VOD: MONEY & MINDSET MASTERCLASS

Zarabianie pieniędzy to połączenie strategii biznesowej i Twojego nastawienia. Poznaj zasady, dzięki którym pokonasz blokady, powstrzymujące Cię przed zarabianiem tyle, ile chcesz!​

Magdalena Pawłowska jest ekspertką budowania biznesu online, która w naszej książce "Moja Pasja Mój Biznes" przekazuje strategie i narzędzia, jak w praktyce taki biznes zbudować.

Ewa Chodakowska

Żałuję, że jak zaczynałam moją przygodę z social media, nie znałam Magdaleny. Jej wiedza pozwoliłaby mi zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Tworząc produkty cyfrowe cały czas korzystam z jej wiedzy i doświadczenia.

Dominika Żak

Magda jest wielką specjalistką w swojej niszy. Przekazuje bardzo jasną metodę.

Paweł Tkaczyk

Współpracowałem z Magdaleną Pawłowską przy kilku projektach kursów online na polskim rynku. Ma innowacyjne podejście do marketingu cyfrowego.

dr Mateusz Grzesiak

Magda Pawłowska jest prawdziwą skarbnicą wiedzy. Sprawiła, że odważyłam się stworzyć swój pierwszy kurs w formie wideo!

Ola Gościniak

Nie mieliśmy w Polsce kogoś, kto jak Magda uczy tego tematu.

Michał Wawrzyniak

Zdobycie wiedzy i doświadczenia, dzięki którym możesz rozwiązywać problemy ludzi i biznesów to mega osiągnięcie.

Ale zamienienie tej wiedzy i doświadczenia w produkt cyfrowy, który będzie pożądany na rynku, to zupełnie nowe wyzwanie! Tak samo jak jego powtarzalna sprzedaż!

Branża edukacji online rządzi się swoimi prawami i łatwo wpaść tutaj w mnóstwo pułapek, które sprawiają, że nawet ekspertki i eksperci z genialnymi pomysłami tracą czas i energię, a o ich kursach nikt nie wie…

Dobra wiadomość jest taka, że najtrudniejsze już za tobą! Masz swoją wiedzę i doświadczenie. To fundament biznesu online opartego o produkty cyfrowe.

Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że mam dla Ciebie POWTARZALNY SYSTEM, dzięki któremu wydasz i sprzedasz swoje produkty cyfrowe, budując przy tym DOCHODOWY BIZNES ONLINE!

Kursy online jak w zegarku


System, który udostępniam, pomoże Ci służyć Twojej społeczności w sposób przewidywalny i bez zbędnego stresu. Zrobisz to, opakowując swoją wiedzę w kurs online, webinar czy mastermind. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych certyfikatów ani świadectw. 
 
Jestem marketerem i project managerem wielu kampanii z 6- i 7-cyfrowymi wynikami. I właśnie dzięki mojemu doświadczeniu dokonałam największego odkrycia, którym się z Tobą podzielę.

Transformuj swoją wiedzę i doświadczenie W DOCHODOWY BIZNES ONLINE

SYSTEM KROK PO KROKU

Z właściwym systemem tak samo łatwo jest sprzedać setkom osób, jak jednej. Naucz się metodologii tworzenia (PODSTAWA & PRODUKT), promocji (POŁOŻENIE & POŻĄDANIE) i sprzedaży (PROFIT) kursów online.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Twój biznes i grupa docelowa jest wyjątkowa, i to normalne, że w trakcie wdrażań będziesz miał pytania. Program WOW Courses Formula daje możliwość bezpośredniego kontaktu z Magdaleną Pawłowską i jej zespołem, otrzymania indywidualnego feedbacku oraz wskazówek.

BEZPŁATNE AKTUALIZACJE

Marketing zmienia się dynamicznie i trudno jest laikowi ocenić, która zmiana jest ważna, a tym bardziej inwestować w testy. Robimy to za Ciebie! Program aktualizowany jest na bieżąco w aspekcie technologii i metod sprzedaży online.

Jeśli jesteś jedną z tych osób,
metodologia #wow będzie dla Ciebie
bardzo efektywna!


Jesteś przedsiębiorcą i znasz się na swoim temacie! Może jesteś autorem, trenerem, mówcą, podcasterem, coachem ..ważne jest to: chcesz dzielić się swoją wiedzą na dużą skalę oraz zarabiać na tym pieniądze.

Masz swoją społeczność ale na niej nie zarabiasz! Masz swoich odbiorców w mediach społecznościowych lub na liście kontaktów e-mail i chcesz dostarczać więcej wartościowych treści, ale tym razem za pieniądze.

Masz swój biznes online i chcesz podwoić obecny poziom zarabiania. Wiesz, że masz pasję do tego, co robisz, i chcesz wejść na wyższy poziom. ..lub jesteś marketerem i chcesz posiąść moją tajemną wiedzę. Zapraszam!

Wykorzystaj rosnący trend na kursy online, zamiast działać na nieprzewidywalnym rynku...

Tradycyjne rynki są trudne do przewidzenia, a obecne trendy są pesymistyczne

Branża kursów online i e-learningu ma trend wzrostowy i perspektywy na wiele lat do przodu!

czy wiesz jakie strategie i taktyki Użyć, aby podwoić i potroić sprzedaż Twoich produktów digital: Kursy Online, Webianry?

Poznaj FORMUŁĘ WOW tworzenia dochodowych produktów cyfrowych opartych o wiedzę!

1: PODSTAWA

Schemat Mocnych Fundamentów

Na początku zdefiniujesz, kim chcesz być i jak wyróżnisz się w branży. Pomoże Ci w tym metodyczne badanie oraz przygotowanie magnetycznej idei, która utkwi w głowie przyszłym klientom.

2: PRODUKT

Akcelerator Tworzenia Kursu

Kolejny etap to przygotowanie produktów, aby powstająca wokół Ciebie społeczność mogła zaspokoić swój głód wiedzy. Poznasz sposoby na wydajne tworzenie produktów, które będą atrakcyjne dla klientów.

3: POŁOŻENIE

Formuła Pozycjonowania Eksperckiego

W trzecim kroku skupisz się na zaistnieniu w sieci i zbudowaniu autorytetu. Zastosujesz w tym celu skuteczne taktyki budowania społeczności w mediach społecznościowych.

4: POŻĄDANIE

System Magnetycznego Marketingu

Na tym etapie zastosujesz całą gamę strategii marketingowych, aby z powodzeniem budować bazę email, budować pożądanie na Twoje produkty i przygotowywać społeczność do kampanii sprzedażowej.

5: PROFIT

Mapa Powtarzalnej Sprzedaży

Piąty krok to przeprowadzenie kampanii sprzedażowej dla Twojego produktu. Zastosujesz tutaj powtarzalne schematy sprzedaży pasujące do każdej branży i wykorzystasz gotowce skracające Twoją pracę do niezbędnego minimum!

Wygodny dostęp do kursu i przystępne materiały

Wszystkie materiały wideo, zeszyty ćwiczeń i schematy dostępne są na stronie tylko dla członków kursu przez 24h / 365 dni w roku. Otrzymujesz dostęp do wersji 3.0 z najaktualniejszymi metodami marketingu online!

Każdy moduł składa się z filmów wideo o długości od 5 do 15 minut. które szybko obejrzysz, a po nich wykonasz konkretne kroki, aby budować swój biznes. Do każdego modułu jest przygotowany interaktywny zeszyt ćwiczeń ułatwiający wdrażanie wiedzy.
 
Będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy, zaznaczając obejrzane lekcje!
 
Ważne!! Musisz wiedzieć, że nie rzucam Ci zbioru przypadkowych taktyk. Daję Ci SYSTEM.

MENTORING NA ŻYWO

Ile warte jest posiadanie najlepszego eksperta w Polsce w obszarze kursów online przy swoim boku?

Tylko pomyśl, co jest możliwe dla Twojego biznesu ze wsparciem Magdaleny Pawłowskiej i jej zespołu? Podwojenie, potrojenie biznesu..?

Weźmiesz udział w sesjach mentoringowych na żywo, które odbywają się co tydzień przez 8 tygodni, czyli masz 8 spotkań!

W grupie Wewnętrznego Kręgu czeka na Ciebie Magdalena i 5 ekspertów

Dołączając do WOW Courses Formula, otrzymasz bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów.

Zawsze, kiedy poprosisz, otrzymasz tam wsparcie i odpowiedzi. Więc w każdej chwili możesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź lub zamieścić materiały, aby otrzymać feedback od specjalisty w tym zakresie.

Poza Magdaleną na grupie wesprą Cię osoby, które codziennie zajmują się kampaniami online w zakresie copywritingu, mediów społecznościowych, lejków sprzedażowych, grafik, email marketingu i reklam.

PS. Absolwenci programu również dają mnóstwo wsparcia i dzielą się swoimi wnioskami!

Gotowe szablony i skrypty

Aby Twoje rezultaty pojawiły się szybciej udostępnię dla Ciebie gotowe szablony i skrypty. Dzięki temu skupisz się na wdrażaniu strategii i tworzeniu kursu, oszczędzając mnóstwo czasu wypełniając przetestowane szablony!

Kurs Sztuczna Inteligencja w marketingu

Wykorzystaj moc sztucznej inteligencji, aby ułatwić sobie pracę i oszczędzić mnóstwo czasu, korzystając z narzędzi, które tworzą teksty i grafiki.

Gotowe szablony i skrypty

Aby Twoje rezultaty pojawiły się szybciej udostępnię dla Ciebie gotowe szablony i skrypty. Dzięki temu skupisz się na wdrażaniu strategii i tworzeniu kursu, oszczędzając mnóstwo czasu wypełniając przetestowane szablony!

Ebook: Jak stworzyć wartościowy ebook

Ebooki z ekspercką wiedzą są świetnym produktem na wielu etapach lejka – zarówno jako materiały pobierane w zamian za adres email jak i pełno wartościowe produkty.

Audyt Social Media

Etap budowania społeczności i wizerunku eksperta, to jeden z kluczy do Twojego sukcesu, dlaczego osoby, które zajmują się moimi mediami społecznościowymi doradzą Ci odpowiednią strategię!

TO NIE TYLKO NASZA OPINIA! SPRAWDŹ REZULTATY I OPINIE ABSOLWENTÓW:

biznes wystrzelił jak rakieta - Ponad 800.000 zł

Lidia już była ekspertem, ale nie miała dochodowego kursu

Zamienił przeciętne wyniki w 100.000 zł

Nauczyła się skutecznie sprzedawać Kursy

Paulina dzieki kursom odzyskała czas dla siebie i rodziny!

3x wzrost
sprzedaży kursu

Poznaj historię OLI GOŚCINIAK, która zwielokrotniła sprzedaż

Przeniosła doświadczenie szkoły stacjonarnej do internetu

Sprawdź, jak Rafał zdobył złotą płytę w wieku 23 lat!

Emilia zbudowała stabilny biznes

Poznaj niektórych moich podopiecznych, którzy odebrali nagrodę za przekroczenie 100.000 zł w kampanii kursu online:

Program otrzymał nagrodę KOBIECA MARKA ROKU 2023

Jakie produkty cyfrowe tworzą i sprzedają adeptki i adepci WOW Courses Formula?

Biorąc udział w programie WOW Courses Formula:

CO OTRZYMASZ DOŁĄCZAJĄC DO WOW COURSES FORMULA:

* Bonus przy płatności jednorazowej.
** Bonus przy dołączeniu w ciągu 24h.
Szczegóły poznasz w trakcie rozmowy aplikacyjnej.

niektóre branże naszych klientów

Beauty

Coaching

Nieruchomości

Fitness

Dietetyka

Duchowość

Przygotowania do egzaminów

Finanse

Nauka języków

Kobiece tematy

Parenting

Relacje

Strategie i biznes

Foto / Video

Joga

Zdrowie

UWAGA!

Jeżeli po zapoznaniu się z informacjami z tej strony czujesz, że współpraca z Magdaleną Pawłowską i korzystanie z Metodologii #WOW jest dla Ciebie >> Kliknij w guzik poniżej i aplikuj!

Program dostępny jest po złożeniu aplikacji i przejściu procesu weryfikacyjnego.

Aplikuj teraz i porozmawiajmy!

Fakt jest taki: główni gracze na polskim rynku, tacy jak Mateusz Grzesiak, Kamila Rowińska, Dominika Żak, Agata Koman, Ewa Chodakowska zrobili świadomy zwrot w kierunku produktów online i sprzedają do nich dostęp poprzez kampanie marketingowe.

Teraz czas na Ciebie!

Na aplikowanie do programu zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Ucisz wewnętrznego krytyka
i odpal swój biznes online!

Perfekcjonizm i wewnętrzny krytyk, któremu zawsze coś nie odpowiada to plaga wśród początkujących twórców kursów online. Nawet jeżeli jesteś ekspertem i masz swój biznes, ten cichy głosik, może obudzić w Tobie falę wątpliwości.

Dlatego, aby postawić pierwsze, najtrudniejsze kroki i pokazać Twoje infoprodukty światu, w WOW Courses Formula mamy na to sposób!

Bezpośrednie wsparcie i feedback do materiałów od Magdaleny Pawłowskiej i jej zespołu dadzą Ci pewność, że jakość Twoich materiałów jest wystarczająca, aby pokazać je ludziom i otwarcie się promować.

Dodatkowo wsparcie zespołu i absolwentów kursu na grupie doda Ci skrzydeł, kiedy będziesz mieć dylemat lub chwilę zawahania się.

KIM JEST MAGDALENA
I DLACZEGO CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO JEJ PROGRAMU

Odtwórz wideo
Autorka programu

Magdalena Pawłowska

Prekursorka kursów online w Polsce, przedsiębiorczyni, autorka bestsellerowej książki Jedna kampania do wolności (nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 roku w konkursie Economicus) oraz współautorka wraz z Ewą Chodakowską książki Moja Pasja Mój Biznes, laureatka nagrody Liderka biznesowych kursów online w konkursie Polish Businesswoman Award Magazynu Businesswoman & Life, prowadząca podcast Marketing MasterClass®, laureatka nagrody Kobieca Marka Roku 2023 dla kursu WOW Courses Formula, twórczyni Kampanii WOW – największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online.

Na swoim koncie ma wielomilionowe kampanie sprzedażowe. Pomogła setkom osób wydać kursy i zbudować dochodowe biznesy online. Jej podopieczni regularnie osiągają wyniki 100 000 zł w sprzedaży kursów, a wielu przebiło już pierwszy MILION!

Współpracuje z ekspertami, pomagając im w budowaniu biznesów opierających się na sprzedaży e-produktów. Znani autorzy, trenerzy i osobistości ze świata show-businessu korzystają z jej rad, aby zmonetyzować swoją obecność w internecie. 

Jej motto: Dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny. 

Wydaj swój produkt cyfrowy i zbuduj dochodowy biznes na swojej wiedzy!

WOW COURSES FORMULA

APLIKACJA

Shopping Cart

APLIKACJA

KROK 1 Z 3...

Przejdź do krótkiej aplikacji. Zrób to teraz bo liczba miejsc jest mocno ograniczona a to ostatnia grupa w tym roku!

Książka Ewa Chodakowska

NOWA KSIĄŻKA
z Ewą Chodakowską

Zgarnij premierowy egzemplarz i dowiedz się, jak zamienić PASJĘ W BIZNES!