Udało się!

Jesteś na liście uczestników szkolenia 3 metody pisania tekstów do ofert, które działają na klienta i zwiększają konwersję

Szczegóły udziału w szkoleniu za chwilę dotrze do Ciebie emailem

W jaki sposób skorzystasz, biorąc udział w tym szkoleniu?

3 metody pisania tekstów

Kurs poprowadzi dla Ciebie: Jan Szustak

Direct response copywritingiem i email marketingiem zajmuje się od 2012 roku. Uczył się na warsztatach, amerykańskich szkoleniach online, z książek, od mądrzejszych ode siebie i przede wszystkim pisząc każdego dnia po kilka tekstów.
 
Przez ten czas wyspecjalizował się jako marketer w branży szkoleniowej i kursów online. Jego praca nigdy nie polegała tylko na pisaniu. Podchodził do swoich projektów całościowo, zajmując się także całym procesem tworzenia contentu, prowadzeniem kampanii online, grafiką i stronami www. Łącząc w swojej pracy copywriting, e-mail marketing oraz wiele innych dziedzin, zdobył doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pisania.
 
Przez 6 lat ściśle współpracował z Kołczem Majkiem (Michał Wawrzyniak / MentalWay) jako copywriter i manager marketingu. Obecnie współpracuje z Magdaleną Pawłowską. Oprócz tego prowadzi swój blog i tworzy kursy dla przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie pisać o swoim biznesie.
Magdalena Pawłowska i Janek Szustak

Dlaczego zaprosiłam Janka do poprowadzenia kursu „Copywriting MasterClass” dla mojej społeczności?

Współpracuję z Jankiem od niemal 2 lat i od tego czasu nasza współpraca ciągle się zacieśnia. Przeprowadził wiele zamkniętych szkoleń o copywritingu i email marketingu dla moich programów i widzę, że kursanci mają efekty. Nie tylko poprawiła się jakość ich stron oraz komunikacji, ale także łatwo jest im wdrożyć tę wiedzę. Dlatego jestem pewna, że Twój udział w tym kursie również przyniesie świetne rezultaty!
Książka Ewa Chodakowska

NOWA KSIĄŻKA
z Ewą Chodakowską

Zgarnij premierowy egzemplarz i dowiedz się, jak zamienić PASJĘ W BIZNES!