Odbierz Swój Master Plan 5 Kroków, Aby Szybko Stworzyć Dochodowy Biznes Online W Każdej Niszy

Pobierz bezpłatny rozdział #1 bestsellerowej książki o marketingu online dla przedsiębiorców "Jedna Kampania do wolności"

Jedna kampania do wolności bezpłatny rozdział

Dowiedz się, jak Prowadzić Biznes Online, Pozyskać Większą Liczbę Klientów i Zarobić, tyle, ile napisałeś na swojej tablicy marzeń!

Odkryjesz Autonomiczny Model Online , jako PROCES SPRZEDAŻY w internecie i zrozumiesz technologię ukrytą za największymi kampaniami online na świecie.

Zrozumiesz, jak działa internet i dlaczego jest najpotężniejszym NARZĘDZIEM sprzedażowym , które musisz zacząć wykorzystywać!

Poznasz najważniejsze pytania kontrolne przy wdrażaniu kampanii , dzięki którym SKUPISZ SIĘ zawsze na kluczowych elementach.

Otrzymasz 15 POMYSŁÓW na LEAD MAGNET dla różnych branż, które możesz od razu zastosować!

Dostaniesz prosty SCHEMAT BUDOWANIA BAZY kontaktów e-mail od zera , oraz kreatywne SPOSOBY nawiązywania relacji z nowymi subskrybentami, które podwoją Twoją sprzedaż!

jedna kampania do wolności bestseller onepress

#1 BESTSELLER wydawnictwa Onepress

jedna kampania do wolności economicus

TOP 10 książek biznesowych 2018 według Economicus

Autorka: Magdalena Pawłowska

Autorka #1 best selling książki „Jedna kampania do wolności” nominowanej TOP10 biznesowych książek 2018 ECONOMICUS, twórca licznych kursów online i szkolenia KAMPANIA WOW, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 150.000 pobrań).

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Przychód w biznesie Magdaleny za rok 2019 wyniósł 1.700.000 zł na sprzedaży kursów online i szkolenia.

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii dla klientów zewnętrznych, m.in. dla jednego, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni.

Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon.

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Magdalena Pawłowska książka

Sprawdź, co o książce mówią znani eksperci i twórcy kursów online:

Tylko jeden... KLIK dzieli Cię od dostępu do Pełnego Rozdziału Książki...

Już Prawie Masz Pierwszy Rozdział... 75%

Otrzymaj Natychmiastowy Dostęp
Do Pełnego Rozdziału Książki i Zacznij
Tworzyć Dochodowy Biznes Online!

Książka Ewa Chodakowska

NOWA KSIĄŻKA
z Ewą Chodakowską

Zgarnij premierowy egzemplarz i dowiedz się, jak zamienić PASJĘ W BIZNES!