Naucz się technik i zasad copywritingu, aby z łatwością pisać skuteczne teksty na strony sprzedażowe i do generowania leadów

Wystarczą 4 tygodnie, aby zdobyć tę umiejętność i korzystać z niej w każdej kampanii, którą będziesz prowadzić, aby poprawić wyniki i zdobywać nowych klientów!

Strategie i metody dla twórców kursów, soloprenerów i małych zespołów, aby tworzyć skuteczną komunikację i wygrywać z większą konkurencją.

Listę uczestników kursu zamykamy za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Nieważne, ile pracy włożysz w marketing, jeżeli na końcu nikt nie zapłaci… Możesz mieć najlepszą kampanię na świecie, a słaba strona sprzedażowa i tak zepsuje cały wysiłek.
 
Prawda jest taka, że każda strategia na marketing online wymaga od Ciebie skutecznych landing page, aby pozyskać potencjalnych klientów, a potem im sprzedać. Bez tego nie istnieją dochodowe kampanie ani skuteczne lejki marketingowe.
 
Oczywiście nie uczą tego w szkole i wciąż niewiele osób kładzie na to odpowiedni nacisk. Poza tym, kto ma czas na naukę copywritingu, jeżeli potrzebuje tylko kilku tekstów sprzedażowych w roku, prawda?!
 
Dzisiaj to się zmienia! W ciągu 4 tygodni nauczysz się kluczowych technik i zasad pisania tekstów sprzedażowych, aby Twoje strony z dużą skutecznością pozyskiwały klientów i generowały sprzedaż!

Jak w 1 miesiąc nauczysz się pisać skuteczne teksty sprzedażowe?

4 moduły

W ciągu 4 cotygodniowych szkoleń online zdobędziesz wiedzę, którą przekujesz w umiejętność pisania skutecznych tekstów, nawet, jeżeli nie masz jeszcze o tym pojęcia.

Najważniejsze zasady

Nie musisz wiedzieć wszystkiego o pisaniu. Wystarczy Ci zestaw zasad i technik, dzięki którym szybko i łatwo napiszesz teksty na swoje strony.

Sprawdzone formuły

W marketingu zmienia się wiele, ale nie ponadczasowe zasady. To szkolenie opiera się właśnie o sprawdzone formuły pisania tekstów, które będą dla Ciebie działać przez długie lata.

Jak zmieni się Twój biznes i Twoje życie, jeżeli…

Chociaż czasy są niepewne i wiele się zmienia, na pewno rozumiesz, że pieniądze dalej będą niezbędne. Dlatego ta jedna umiejętność, czyli pisanie skutecznych tekstów, ułatwi Ci prowadzenie dochodowego biznesu.
 
Nie będziesz już głowić się, co napisać ani stresować, czy strona jest gotowa na klientów. Wykorzystasz zasady pisania, które przeszły próbę czasu i samodzielnie przygotujesz skuteczne teksty przekonujące klientów, że jesteś dla nich najlepszym wyborem!

Kurs poprowadzi dla Ciebie: Jan Szustak

Direct response copywritingiem i email marketingiem zajmuje się od 2012 roku. Uczył się na warsztatach, amerykańskich szkoleniach online, z książek, od mądrzejszych ode siebie i przede wszystkim pisząc każdego dnia po kilka tekstów.
 
Przez ten czas wyspecjalizował się jako marketer w branży szkoleniowej i kursów online. Jego praca nigdy nie polegała tylko na pisaniu. Podchodził do swoich projektów całościowo, zajmując się także całym procesem tworzenia contentu, prowadzeniem kampanii online, grafiką i stronami www. Łącząc w swojej pracy copywriting, e-mail marketing oraz wiele innych dziedzin, zdobył doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pisania.
 
Przez 6 lat ściśle współpracował z Kołczem Majkiem (Michał Wawrzyniak / MentalWay) jako copywriter i manager marketingu. Obecnie współpracuje z Magdaleną Pawłowską. Oprócz tego prowadzi swój blog i tworzy kursy dla przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie pisać o swoim biznesie.
 
Na swoim koncie ma wiele stron sprzedażowych, które generowały 100.000+ przychodu i piał teksty (strony, reklamy, emaile) do kampanii, które generowały 200-500 tys. złotych.
webinar copywriting

Dlaczego zaprosiłam Janka do poprowadzenia kursu „Copywriting MasterClass” dla mojej społeczności?

Współpracuję z Jankiem od 5 lat i od tego czasu nasza współpraca ciągle się zacieśnia. Przeprowadził wiele zamkniętych szkoleń o copywritingu i email marketingu dla moich programów i widzę, że kursanci mają efekty. Nie tylko poprawiła się jakość ich stron oraz komunikacji, ale także łatwo jest im wdrożyć tę wiedzę. Dlatego jestem pewna, że Twój udział w tym kursie również przyniesie świetne rezultaty!
Magdalena Pawłowska i Janek Szustak

Proces nauki pisania, który przejdziesz w trakcie kursu "COPYWRITING MasterClass"

1. Przygotowanie

Nie da się napisać żadnego tekstu, zwłaszcza skutecznego w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów, jeżeli w głowie nie poukładasz odpowiedniego zestawu informacji! Dlatego od tego zaczynamy kurs i proces pisania!

2. Techniki

Zrozumienie i umiejętność wykorzystania odpowiedniej techniki w odpowiednim miejscu, to jeden z sekretów skutecznych tekstów. Poznasz najbardziej przydatne techniki, które wykorzystasz na swoich stronach i nie tylko!

3. Formuły i schematy

Kiedy wiesz co i jak napisać, musisz też wiedzieć, w jakiej kolejności przedstawić informacje, aby wywarły odpowiedni wpływ na odbiorcę! Tym zajmiemy się, omawiając sprawdzone marketingowe formuły tekstów i struktury stron.

Uczestnicząc w kursie
„Copywriting MasterClass: landing page”

4 moduły, które nauczą Cię kluczowych umiejętności COPYWRITINGU:

I. Klienci i oferta

Zaczniemy od fundamentu, bez którego nie powstanie żaden skuteczny tekst, czyli wejścia w buty potencjalnych klientów, a następnie połączymy ich potrzeby w Twoją ofertą.
 • Jak zebrać i podsumować wiedzę o klientach przed pisaniem
 • Zasady i korzyści segmentacji klientów
 • Pozycjonowanie i USP Twojej oferty

II. Kluczowe koncepcje i techniki copywritingu

W kolejnej części skupimy się na tym, co wywoła reakcję i ciekawość grupy docelowej oraz zagłębimy się w formuły pisania tekstów.
 • Co kontroluje uwagę klienta i jak ją złapać
 • Techniki pisania ważnych elementów strony sprzedażowej
 • Formuły skutecznych tekstów 

III. Generowanie nowych leadów

Znając już klientów i techniki pisania, przechodzimy do strony generującej leady, czyli miejsca, gdzie klienci zostawiają dane kontaktowe.
 • Jak działa strategia budowania bazy przez lead magnet
 • Struktura strony generującej leady
 • Jak samodzielnie ocenić jakość tekstu przez publikacją

IV. Strona sprzedażowa

Zwieńczeniem będzie moduł w pełni poświęcony stronom sprzedażowym, gdzie zebrana wiedza ułoży się w całość.
 • Struktura strony sprzedażowej 
 • Określenie odpowiedniej długości strony sprzedażowej
 • Jak samodzielnie ocenić skuteczność strony sprzedażowej

Brzmi dobrze, ale pisanie to „nie Twój konik” i wątpisz, że Ci się uda?

Nie masz talentu do pisania?

Copywriting to nie pisanie powieści ani wzruszających wierszy.

Nie potrzebujesz talentu, aby przekonująco pisać o swoich produktach.

Masz w głowie wiedzę o produkcie i klientach. W kursie poznasz formuły, jak przelać te myśli na ciekawy i perswazyjny tekst.

Słabe oceny z wypracowań z polskiego?

Szkoła, klucze odpowiedzi i interpretowanie tego, co autor miał na myśli nie ma nic wspólnego z pisaniem tekstów sprzedażowych!

Tutaj TY jesteś autorką i autorem. Więc przekonanie, że nie umiesz pisać, które ciągnie się za Tobą od szkolnych czasów włóż między bajki.

Na kursie poznasz konkretne struktury stron i sposoby, jak formułować myśli, aby Twoi klienci znaleźli w tekście to, co potrzebne, aby podjąć decyzję na „TAK!”.

Wolisz nagrywać wideo?

Super, to potrzebna umiejętność w dzisiejszym marketingu. Jednak teksty na landing page też są potrzebne. A kiedy wiesz, co mówić na wideo, do napisania dobrego tekstu jest krótka droga!

Wystarczy, że treść z wideo włożysz w strukturę strony sprzedażowej i wykorzystasz techniki copywritingu, aby tekst lekko się czytał!

Siadasz do pisania i nic nie przychodzi Ci do głowy?

Nic dziwnego! Bo pisanie jest łatwe i idzie sprawnie tylko wtedy, gdy odpowiednio się przygotujesz. Cały proces przygotowania się do pisania, aby siadając przy klawiaturze, dobrze wiedzieć co napisać, poznasz w kursie. Wtedy znikną blokady i trudności z przelewanem myśli na tekst!

Pisanie tekstów sprzedażowych to POWTARZALNY PROCES, który opanujesz, dzięki:

Przygotowaniu informacji, zanim zaczniesz pisać

Aby powstał dobry tekst, niezbędne jest przygotowanie obietnicy produktu, argumentów sprzedażowych i wejście w buty klienta. Nauczysz się tego już w pierwszym module kursu.

Przetestowanym przez lata formułom pisania tekstów

Twoje zrozumienie klientów i wiedzę o produkcie zamienisz w ciekawe teksty nie dzięki wrodzonemu talentowi, ale dzięki formułom, które pokażą Ci, co i jak ująć w słowach.

Strukturze tekstu, której nie musisz wymyślać, ona już istnieje

Dzięki sprawdzonym strukturom stron, nie będziesz wymyślać, co powinno znaleźć się na stronie, aby klienci kupowali. Po prostu wykorzystasz gotowca i sekcja po sekcji napiszesz skuteczny landing page!

Zobacz, czego nauczyli się uczestnicy poprzedniej edycji kursu Copywriting MasterClass:

Udział w szkoleniu zdecydowanie ułatwia mi pracę nad moją stroną internetową. Wiem na czym się skupić podczas pisania treści i rozumiem dlaczego tak, a nie inaczej. Zwykle miałam wyzwanie z rozpoczęciem pisania, a dzięki wiedzy i technikom jakie zdobyłam na szkoleniu, bez większego namysłu otwieram laptop i piszę! Szkolenie jest przepełnione konkretami, a możliwość zdobywania na bieżąco informacji zwrotnej z tego co uczestnicy tworzą między spotkaniami, było dla mnie ogromną wartością. Bardzo polecam!
Ewa Potopianek
Coach & Trener SPOCO®
Jakiś czas temu brałam udział w kursie Copywriting MasterClass prowadzonym przez Janka Szustaka i chciałabym gorąco polecić ten kurs każdemu, kto nie wie od czego zacząć pisanie tekstów.

Ja byłam taką osobą i dzięki temu kursowi dowiedziałam się jak tworzyć ciekawe i interesujące treści oraz tego, że trzeba je kierować do konkretnej grupy odbiorców.
Agnieszka Dembińska
Ekspert magazynowania materiałów niebezpiecznych
Kurs copywritingu z Jankiem Szustakiem powinien przejść każdy właściciel biznesu. Otwiera oczy na prawidłową komunikację pomiędzy nami a naszymi klientami. Moja strona przechodzi wspaniałą transformację, a ja sama dostrzegłam w swoich ofertach absolutną unikatowość, coś co mnie wyróżnia na tle podobnych firm.

Kurs otwiera oczy na jakość komunikacji. Techniki pisania z łatwością można wykorzystywać również w swoich komunikatach na blogu czy wpisach w social mediach. Wszystkie moduły omówione są w bardzo klarowny sposób a podczas sesji q&a, Janek wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Polecam ten kurs wszystkim, którzy przede wszystkim chcą odkryć jak wspaniały biznes prowadzą! (Niezależnie od tego czy prowadzisz firmę rok, czy 10lat!)
Magdalena Tułecka
EduFarma - edukacja w innym wymiarze
Wzięłam udział w pierwszej edycji kursu i nie żałuję ani chwili. Janek Szustak prowadził każde spotkanie bardzo sumiennie i udzielał dobrych porad jak dobrze pisać teksty które przyciągną uwagę klienta i animują do interakcji i zakupu. Kurs Copywriting Masterclass przede wszystkim nauczył mnie jak strategicznie i z planem podejść do pisania tekstów na strony lądowania sprzedażowe, newslettery albo blogi. W każdej z tych form można wykorzystać strategie pisania przekazywana przez Janka. Udało mi się stworzyć serie newsletterów które będę wypuszczać systematycznie do klientów.

Polecam ten kurs wszystkim, którzy przywiązują dużą wagę do pisania dobrych, skutecznych i spójnych tekstów sprzedażowych lecz nie wiedza jak zacząć i chcą poznać sprawdzone strategie i triki dobrych tekstów marketingowych.
Agnieszka Wisniewski
Właścicielka sklepu wnętrzarskiego i dekorator wnętrz hamptonshome.de
Dzięki technikom i szablonom zawartym w kursie Copywriting MasterClass pisanie strony sprzedażowej jest dla mnie po prostu łatwe. Ta wiedza przekłada się również na inne dziedziny on-line marketingu. Stworzenie strony podczas kursu ze wskazówkami Janka, których udzielał mi na żywo, zaowocowało fajną sprzedażą. Polecam ten kurs zdecydowanie! 🙂
Klaudia Ochman
Świetnie przygotowane i przeprowadzone szkolenie. Zagadnienia są w jasny sposób, krok po kroku omawiane, indywidualne podejście do kursantów. To ogromne atuty tego szkolenia.

Dużo inspiracji, przykładów zastosowania omawianych technik copywriterskich i wiele cennych wskazówek. Praktyczne wsparcie, za co ogromnie dziękuję. Dzięki temu szkoleniu wiem jak krok po kroku napisać teksty do strony zapisu, jakich błędów unikać i co zrobić, by strona sprzedawała. Janek w prostu sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia, polecam.
Kasia
Copywriterka w zespole Basiolandia

Bonusy, dzięki którym łatwiej wdrożysz wiedzę i szybciej zobaczysz efekty w postaci większej sprzedaży:

BONUS #1
2 x sesja Q&A dla uczestników kursu

Po drugim i czwartym module kursu spotkamy się online, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, rozwiać wątpliwości i upewnić się, że odpowiednio wdrażasz nową wiedzę. W sesji możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć nagranie. 
 
WARTOŚĆ: 1000 zł

BONUS #2
SZKOLENIE ONLINE: Jak napisać email sprzedażowy

To szkolenie Magdaleny Pawłowskiej, na którym przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces pisania emaili sprzedażowych. Oglądając szkolenie, dowiesz się, co przygotować do pisania emaila, jaka powinna być jego struktura oraz jak zwiększyć jego skuteczność!
 
WARTOŚĆ: 297 zł
jak napisać email sprzedażowy
jak napisać reklamę na facebooka

BONUS #3
SZKOLENIE ONLINE: Jak napisać reklamy na Facebook i Instagram

Reklamy są istotnym elementem każdej kampanii sprzedażowej. Dlatego to szkolenie dostarczy Ci dodatkowych technik i sposobów, aby napisać reklamy, które zainteresują klientów Twoją ofertą!
 
WARTOŚĆ: 197 zł

BONUS #4
Checklisty do strony sprzedażowej i strony generującej leady

Proces tworzenia i tempo powstawania kampanii sprawiają, że czasami ułatwiają nam proste, ale bardzo ważne elementy, Dzięki checklistom szybko upewnisz się, czy Twoje strony są gotowe do akcji!

WARTOŚĆ: 100  zł

BONUS #5
Szablony nagłówków

Nagłówki to zdecydowanie kluczowy element skutecznej strony sprzedażowej. Aby ułatwić Ci tworzenie nagłówków, obok których nikt nie przejdzie obojętnie, otrzymasz od nas gotowe szablony, do których wstawisz odpowiednie słowa i będziesz mieć pewność, że są dobrej jakości!
 
WARTOŚĆ: 100 zł

BONUS #6
Jak napisać tekst na stronę sprzedażową z wykorzystaniem AI

Wykorzystaj sztuczną inteligencję, aby przyspieszyć proces pisania treści na Twoje landing page. Połączenie wiedzy z kursu z możliwościami AI sprawi, że teksty będą wyróżniać Twoją ofertę, a Ty skrócisz czas tworzenia do minimum!

WARTOŚĆ: 497 zł

Indywidualne feedbacki do tekstów

Otrzymasz spersonalizowaną recenzję swoich tekstów wraz z rekomendacjami, jak poprawić swoje teksty oraz dowiesz się, co robisz dobrze.

WARTOŚĆ: 700  zł

Dołącz do kursu „Copywriting Masterclass”
i zacznij pisać skuteczne teksty na swoje strony sprzedażowe!

W PAKIECIE PODSTAWOWYM OTRZYMUJESZ:

+ BONUSY

RAZEM: 4191 zł

Twoja inwestycja teraz:
4191 697 zł

W PAKIECIE PREMIUM OTRZYMUJESZ:

+ BONUSY

RAZEM: 4891 zł

Twoja inwestycja teraz:
4891 1197 zł

lub 2×600 zł płatne dzisiaj i za miesiąc

Listę uczestników kursu zamykamy za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

TYLKO DZISIAJ DO PÓŁNOCY BONUS:
SZKOLENIE VOD: Pisanie angażujących tekstów do KARUZELI i STORY na Instagramie

Wartość szkolenia to 497 zł!

Godziny
Minuty
Sekundy
Angażujące story instagram

Lista uczestników kursu jest zamknięta!

Zapisz się, aby dołączyć do kursu przy najbliższej okazji

Najczęściej zadawane pytania:

Dobre teksty na strony sprzedażowe to koszt minimum 700-1000 zł i oczywiście możesz skorzystać z takiej opcji. Jednak nigdy nie ma gwarancji skuteczności. Możesz też nauczyć się pisać te teksy samodzielnie. Nie tylko oszczędzisz przy tym wiele tysięcy złotych na zleceniach. Zdobędziesz też jedną z kluczowych umiejętności w marketingu, która pozwoli Ci zarabiać wielokrotnie więcej oraz podniesie jakość całej Twojej komunikacji.
 
Podczas kursu nauczysz się, jak pisać skuteczne strony sprzedażowe łatwo i szybko.
 
Najlepsze w copywritingu jest to, że nie potrzebujesz żadnego talentu ani predyspozycji do pisania. Nauczysz się zasad pisania i korzystając z nich wypełnisz konkretne struktury. Nie musisz więc czuć się osobą kreatywną, aby napisać skuteczne teksty marketingowe. Wystarczy, że krok po kroku przejdziesz przez proces, który poznasz w kursie.
 

Po ostatnim module kursu masz 30 dni na przesłanie tekstów na stronę sprzedażową i stronę generującą leady. Maksymalna objętość obu tekstów to 12 stron A4 zapisanych czcionką 11pkt. Taka ilośc tekstu na pewno wystarczy Ci na napisanie skutecznych tekstów na obie strony.

Po przesłaniu otrzymasz listę poprawek, sugestii oraz informacji, co już robisz dobrze pisząc. Następnie, po dokonaniu poprawek, otrzymasz finalny feedback do tekstów.

Szczegółowe informacje gdzie i w jakiej formie przesłać teksty otrzymasz w trakcie kursu.

Oto terminy spotkań w ramach kursu na żywo:

 • Moduł 1 – 13 grudnia 2023 19:00 CET
 • Moduł 2 – 20 grudnia 2023 19:00 CET
 • Moduł 3 – 3 stycznia 2024 19:00 CET
 • Sesja Q&A 1 – 4 stycznia 2024 – 19:00 CET
 • Moduł 4 – 10 stycznia 2024 19:00 CET
 • Sesja Q&A 2 – 15 stycznia 2024 – 19:00 CET

Wszystkie sesje będą nagrane i dostępne w formie VOD.

Marketing nie istnieje bez copywritingu!

Pisanie tekstów leży u postaw wszystkich działań marketingowo-sprzedażowych w internecie. Nawet przy wideo musisz mieć napisany chwytliwy tytuł i musisz promować je dobrymi tekstami.

Jak widzisz, umiejętność perswazyjnego pisania jest naprawdę niezbędnym elementem w zestawie umiejętności każdego przedsiębiorcy i twórcy kursów online, który chce umieć samodzielnie robić kampanie sprzedażowe z wysokimi wynikami!

Cena tego kursu jest naprawdę niska, zwłaszcza w porównaniu do cen, które zapłacisz za dobry tekst na landing page (min. 500-1000 zł!)! Co więcej, masz w głowie wszystkie informacje o produkcie i znasz najlepiej klientów. Dlatego jesteś w stanie napisać genialne teksty sprzedażowe, kiedy tylko poznasz odpowiednie techniki i formuły!

Na co jeszcze czekasz?!

Do dzieła! Dołącz do kursu >>

Zacznij pisać profesjonalne teksty sprzedażowe dla swoich produktów!

Dołącz do kursu w najlepszej cenie i weź udział w sesjach na żywo!

Janek Szustak Webinar
Książka Ewa Chodakowska

NOWA KSIĄŻKA
z Ewą Chodakowską

Zgarnij premierowy egzemplarz i dowiedz się, jak zamienić PASJĘ W BIZNES!